Geen siretornooi in 2020

Ja, u leest het goed!

Deze week is de beslissing gevallen om ook het Siretornooi te annuleren.

Ons internationaal ploegentornooi die normaal in oktober zou doorgaan werd reeds eerder geschrapt van de kalender daar teveel nationaliteiten zouden samenkomen op één event.

Vorige week deden wij bij onze leden een rondvraag om het Sire tornooi (voorzien op 12 september 2020) al dan niet te laten doorgaan. Een beperkte harde kern wenst toch te schermen doch velen twijfelen of verkiezen een jaartje te schrikkelen.

Het Sire tornooi is een tornooi voorbehouden enkel voor onze leden en wij kiezen er dan ook voor dit aan te bieden aan al onze leden; gezien dit in 2020 niet mogelijk is  wensen wij geen enkel  risico te nemen en de editie 2020 te annuleren. 

Zoals U weet gaan alle trainingen reeds door en dit in de meest veilige omstandigheden. Wij mochten hier reeds vele felicitaties voor ontvangen. 

Tot binnenkort op de piste.

Mis niets en schrijf u in voor onze nieuwsbrief

Wij gebruiken Cookies, gelieve deze te accepteren alvorens verder te gaan! Meer info

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close